АФНУ
27
Років досвіду
10
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
30
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 дні тому
Працюю з власниками по ексклюзивних угодах. Проводжу аналіз обʼєктів нерухомості нерухомості для того, щоб всі обʼєкти мали належне управління. Зі мною Ваша нерухомість приносить Вам прибуток

Продаж комерційної нерухомості (5)

  • 60 000 $
    111 $/м²

    Чорновола, 60

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    542 м²
    1 тиж. тому
    Продається складське приміщення в селі Радча – всього 15 хвилин від Івано-Франківська! Основні характеристики: - Площа складу: 542 м² - Земельна ділянка:27,5 сотих (оренда, з можливістю викупу) - Зручний під'їзд: асфальтована дорога, комфортний заїзд для великогабаритного транспорту - Високі ворота – підходять для вантажного транспорту - Новий дах із якісного металопрофілю Ідеальне призначення: - Склад для зберігання товарів та логістики - Виробниче приміщення - Бізнес-проєкт під інвестицію Телефонуйте вже зараз для перегляду та уточнення деталей! Вигідне рішення для бізнесу з перспективою розвитку!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • 64 000 $
    454 $/м²

    Вірменська, 9б

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    141 м²
    1 тиж. тому
    Продається комерційна будівля в м. Тисмениця Пропоную до продажу окрему двоповерхову комерційну будівлю Розташування: попри дорогу, всього 20 м від районної поліклініки Загальна площа - 141 м² Ділянка - 2 сотих Два поверхи + цоколь Окремі входи Санвузли на кожному поверсі Окремі лічильники на світло на кожному поверсі Опалення - кондиціонери + підключений газ Підійде під: медичну лабораторію приватну клініку, медкабінети офіс салон краси магазин, шоурум будь-який комерційний бізнес Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • 199 000 $
    1 228 $/м²

    Галицька вул., 3

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    162 м²
    1 тиж. тому
    Продаж унікального підвального приміщення в історичному центрі Івано-Франківська! Можливий обмін на авто чи квартири Локація: поруч із "Бастіоном" та магазином "Рошен", навпроти "Пасажу Гартенберг". Це центр старого міста, де завжди людно й активно. Характеристики: * Загальна площа: 162 м² * Два окремі входи * Вихід на вул. Галицьку та у внутрішній двір * Можливість облаштування літнього майданчика у дворі * Ідеально підходить для ПАБу, ресторану, кав’ярні чи закладу на зразок "Десятки" * Стан – без ремонту (вільний для реалізації вашої концепції) Додаю візуалізацію. Фінансова вигода: * Середня ринкова ціна у цій локації: від 3000 \$/м² * Наша пропозиція: всього 1500 \$/м² * Навіть із...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • 99 000 $
    1 678 $/м²

    Залізнична вул., 2

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    59 м²
    1 тиж. тому
    Продається просторе комерційне приміщення площею 59 м² на першому поверсі нового будинку. Має окремий фасадний вхід та просторі вікна . Розташування - перехрестя вулиць Залізничної та Незалежності. Місце з активним пішохідним і автомобільним рухом, що гарантує хороший потік людей . Останнє використання - стоматологічний кабінет. Підійде під стоматологію, клініку, нотаріальну контору, офіс чи магазин. Є можливість підведення води в кожен кабінет, що зручно для медичних чи бьюті-послуг. Приміщення після косметичного ремонту - можна одразу працювати або адаптувати під свій бізнес. Телефонуйте - домовимось про перегляд!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • 99 000 $
    1 678 $/м²

    Залізнична вул., 2

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    59 м²
    1 тиж. тому
    Продається просторе комерційне приміщення площею 59 м² на першому поверсі нового будинку. Має окремий фасадний вхід та просторіі вікна . Розташування - перехрестя вулиць Залізничної та Незалежності. Місце з активним пішохідним і автомобільним рухом, що гарантує хороший потік людей . Останнє використання - стоматологічний кабінет. Підійде під стоматологію, нотаріальну контору, офіс чи магазин. Є можливість підведення води в кожен кабінет, що зручно для медичних чи бьюті-послуг. Приміщення після косметичного ремонту - можна одразу працювати або адаптувати під свій бізнес. Телефонуйте - домовимось про перегляд!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.